Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Latviešu
Latviešu
Russian
Valoda: Latviešu
Latviešu
Russian
0
Kamīni
Uzņēmumam Schmid pieder marka Camina, kas ietver visdažādāko portālu un apšuvumu piedāvājumu, ar ko tiek kombinēti paša uzņēmuma ražotie kamīni. Uzņēmuma speciālisti attiecas pret materiālu izvēli ar vāciešiem raksturīgo pedantismu, veic to funkcionalitātes un drošuma aprēķinus un izstrādā oriģinālu dizainu, kas gadu gaitā nezaudē savu aktualitāti. Uzņēmuma mērķis ir atbilstība pasūtītāja izsmalcinātākajai gaumei un individuālajām prasībām. Klasikas cienītājiem ir iespēja no bagātīgās kolekcijas izvēlēties ekskluzīvus marmora portālus, ko ražo spāņu firma „Arriaga”, kas ir slavena ar ārkārtīgi plašu jebkura veida akmens materiāla piedāvājumu, racionālisti – mūsdienīgus kamīnus ar siltuma akumulāciju, bet ārpilsētas māju īpašnieki – kamīnus lauku stilā.

Kamīni

Kamīni no dabīgā akmens

Mūsu piedāvātie dabīgā akmens portāli ir izgatavoti speciāli firmas Schmid kamīnu kurtuvēm un izceļas ar kvalitatīvu apstrādi un vienkāršu montāžu. Gandrīz visi šīs sērijas modeļi tiek izgatavoti Spānijā, pasaulslavenās firmas Arriaga fabrikā.
more

Kamīni ar siltumu akumulējošu apšuvumu

Siltumu akumulējošie kamīnu apšuvumi, ko piedāvā Schmid, ir pazīstami ar savu augsto efektivitātes līmeni un eleganto dizainu, elementu atbilstības precizitāti un vienkāršo montāžu.
more

Ar Arriaga portāliem

No dabīgā akmens izgatavoti kamīni ar portāliem, ko izgatavojis viens no lielākajiem marmora izstrādājumu ražotājiem Eiropā – spāņu firma Arriaga.
more